foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

Od 24 do 29 września siedmioro uczniów Technikum Leśnego Zespołu Szkół w Tułowicach uczestniczyło w spotkaniu z młodzieżą z innych krajów. Mieliśmy okazję gościć w szkole średniej Litzlhof, w Austrii.

Już pierwszego dnia, zaraz po zwiedzaniu szkoły, wybraliśmy się do największego tartaku ,,Hasslacher Norica Timber". Tam mieliśmy okazję zobaczyć specjalistyczne maszyny do obróbki drewna. Miłą niespodzianką były upominki, które dostaliśmy od firmy. Następnego dnia odwiedziliśmy fabrykę sera ,,Kaslabn" oraz park ,,Nockberge", w którym sami mogliśmy przygotować upominki. Większość czasu chodziliśmy po górach i pastwiskach. Najwyższą z nich była góra Grossglockner, z której mogliśmy podziwiać niesamowite widoki. Niezwykłym przeżyciem była dla nas również wizyta w centrum treningowym dla pilarzy, gdzie otrzymaliśmy kilka przydatnych wskazówek.

Wyjazd nie tylko był pełen emocji i atrakcji, był to również czas wytężonej pracy: wykonaliśmy stronę internetową i prezentację. Z tym zadaniem poradziliśmy sobie wyśmienicie. Cieszymy się, że mogliśmy przełamać barierę językową i nawiązać nowe znajomości.

 

 prezentacja grupy austriackiej

 

 

zapraszamy do galerii zdjęć

Biblioteka

Erasmus +

e-Dziennik

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna