foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

Dzisiaj kończymy rok szkolny 2019/2020. Rok szczególny, którego w historii nie było. Niemal z dnia na dzień zostaliśmy zaskoczeni sytuacją, w której musieliśmy pozostać w domu. Było to konieczne ze względu na realne zagrożenie rozwoju epidemii, szczególnie w takich zbiorowiskach jak m.in. szkoły, przedszkola, urzędy.

Taka sytuacja wymuszała podejmowanie szybkich decyzji, tym bardziej, że nie wiadomo było jak długo to może potrwać.

Jako podstawowe zadanie uważałem wyposażenie nauczycieli i uczniów w narzędzie informatyczne umożliwiające sprawne prowadzenie zdalnego nauczania. Myślę, że stosunkowo szybko udało się to wprowadzić dzięki zaangażowaniu nauczycieli i uczniów. Dzięki temu nie straciliśmy czasu i lekcje były sprawnie przeprowadzone. Sądząc po wynikach klasyfikacji jakość nauczania nie straciła na tym. Poza tym wszyscy zdobyliśmy nowe umiejętności, które mogą być bardzo przydatne w przyszłości w różnych sytuacjach, niekoniecznie epidemicznych.

W związku z tym chciałbym bardzo podziękować nauczycielom, uczniom i rodzicom za mobilizację i dyscyplinę, dzięki czemu mogliśmy wspólnie nie tylko przetrwać ale zrealizować zadania związane z realizacją programów nauczania.

Pragnę podziękować również pracownikom szkoły za to, że w tym trudnym czasie byli zawsze do dyspozycji i chętnie podejmowali wyzwania, czasami różne od tych, które wykonują podczas normalnej pracy szkoły.

Życzę wszystkim udanych wakacji i urlopów w nadziei powrotu do „normalności” w nowym roku szkolnym.

Dyrektor Adam Sinicki

Biblioteka

Erasmus +

e-Dziennik

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna