foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

W dniach 03-04.czerwca 2019 roku w Zakopanem odbył się VII Przegląd Musztry Klas Mundurowych, zorganizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty, Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie, Starostę Tatrzańskiego i Burmistrza Miasta Zakopane.

Celem Przeglądu były, podobnie jak w latach poprzednich, popularyzacja klas mundurowych jako oferty edukacyjnej szkół, integracja młodzieży, prezentacja poziomu wyszkolenia młodzieży klas mundurowych, kształtowanie postaw patriotycznych i obywatelskich. Przegląd jest formą rywalizacji drużyn w zakresie musztry indywidualnej i zespołowej zgodnej z Regulaminem Musztry Sił Zbrojnych RP.

Chociaż nie wszystkie województwa przysłały swoje reprezentacje, współzawodnictwo o zajęcie jak najlepszego miejsca było na wysokim poziomie. Była to także okazja do integracji między zespołami, poznania się, a także do wymiany doświadczeń i szczerej przyjacielskiej krytyki swoich programów. Prezentacje odbywały się na Placu Niepodległości w Zakopanem a oceniała Komisja Sędziowska w składzie:

- oficer Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Krakowie,

- przedstawiciel Małopolskiego Kuratora Oświaty,

- żołnierz z Pułku Reprezentacyjnego Wojska Polskiego,

- żołnierz z Orkiestry Wojskowej w Krakowie.

Wprawdzie po prezentacji programu obowiązkowego zajmowaliśmy VI miejsce ale w klasyfikacji generalnej zajęliśmy miejsce VII z czego się bardzo cieszymy, bowiem powtórzyliśmy wynik sprzed pięciu lat. Mamy jednak świadomość popełnionych błędów i jesteśmy przekonani, że w przyszłym roku będzie o wiele lepiej.

Wszystkim, którzy nas wspierali i dopingowali serdecznie dziękujemy. Dzięki Waszemu wsparciu było nam raźniej i czuliśmy się bezpieczniej.

 

 DSCF1418 okładka

kilknij zdjęcie - galeria

 

Biblioteka

Erasmus +

e-Dziennik

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna