foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

Informujemy z radością, ze drużyna musztry paradnej Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół w Tułowicach zdobyła pierwsze miejsce w V Opolskim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych i otrzymała prawo reprezentowania naszego województwa w VII Ogólnopolskim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych w Zakopanem.

Szczególnie cieszy fakt, ze jest to już nasze trzecie z kolei zwycięstwo i że tradycje tych pięknych, nowatorskich prezentacji, są kontynuowane. W ubiegłym roku drużyna zajęła IX miejsce, w tym roku marzy się nam zajęcie wyższej lokaty, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę walkę z przeciwnościami losu, jaką stoczyliśmy oraz ogromną chęć przodowania w tej konkurencji.

Dziękujemy Opolskiemu Kuratorowi Oświaty w Opolu oraz Dyrekcji Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie – Koźlu, organizatorom tego przeglądu, za stworzenie miłej, pełnej sympatii i ciepła atmosfery, fundatorom nagród za atrakcyjne upominki,a zgromadzonej widowni za gromkie oklaski.

Pozostało mało czasu, więc przed nami dużo pracy. Mamy nadzieję, że z Zakopanego wrócimy w równie dobrych nastrojach jak z Przeglądu w Kędzierzynie – Koźlu.

DSCF1398

 

DSCF1404

Biblioteka

Erasmus +

e-Dziennik

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna