foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

 Tegoroczni maturzyści z Liceum o nachyleniu wojskowym oraz Technikum Leśnego w Tułowicach po kilku latach owocnych (choć tak naprawdę to okaże się dopiero po maturze) zmagań z nauką mieli okazję odreagować wszystkie stresy na balu studniówkowym, który odbył się 25 stycznia 2019 roku w Domu Przyjęć „Diament” w Nysie.

Zabawa rozpoczęła się około godziny 19.00, a zebranych gości i uczestników powitały Aleksandra Borelowska, Agnieszka Nowak i Marta Ziaja. Pan dyrektor Adam Sinicki wygłosił swoje przemówienie, po którym wybrzmiały dźwięki tradycyjnego poloneza. Zabawa trwała do białego rana, a uświetniły ją podziękowania złożone nauczycielom przez uczniów, spektakl taneczny w wykonaniu dziewcząt z klasy wojskowej, a także skoczna belgijka. Gwoździem programu było danie z dzika (nie mogło go zabraknąć w menu klas mundurowych – leśnej i wojskowej).

W zabawie brało udział 39 maturzystów, 23 osoby towarzyszące i 15 nauczycieli. Do szalonych tańców przygrywał DJ Best Party.

Była to niezwykła i  niezapomniana noc. Maturzyści – mamy nadzieję, że zarówno studniówka, jak i wszystkie lata spędzone w murach Zespołu Szkół w Tułowicach na długo zostaną w pamięci każdego z Was. Choć teraz pewnością wydaje się to Wam nie do pomyślenia, to uwierzcie - z czasem na pewno za nami zatęsknicie. Powodzenia na maturze!

IMG 5908 I

 IMG 5899 I

 IMG 5886 I

kliknij zdjęcie - galeria

Biblioteka

Erasmus +

e-Dziennik

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna