foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

 

11 listopada reprezentacja uczniów naszej szkoły, z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, wzięła udział w gminnych obchodach tego święta. Uroczystość rozpoczęła się od uroczystej mszy św. w kościele pw. św. Rocha w Tułowicach. Dalsze uroczystości odbywały się pod pomnikiem Poległych na frontach wojen światowych, pod którym delegacja naszej szkoły oddała hołd wszystkim poległym oraz złożyła okolicznościową wiązankę.

Mocnym akcentem, który uświetnił gminne obchody Święta Niepodległości w Tułowicach, był pokaz umiejętności musztry paradnej w wykonaniu drużyny reprezentacyjnej Zespołu Szkół w Tułowicach. Zgromadzeni mieszkańcy gminy byli zachwyceni, czego wyraz dali nagradzając naszą młodzież gromkimi brawami.

 zapraszamy do galerii zdjęć

Biblioteka

Erasmus +

e-Dziennik

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna