foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

W związku z przystąpieniem naszej szkoły do projektu unijnego „Młodzi odkrywcy sekretów nauki” uczniowie liceum mieli okazję na połączenie zabawy i nauki.

Dziesięcioro uczniów klas pierwszych było uczestnikami pięciodniowych obozów naukowych realizowanych na opolskich uczelniach. W ramach zajęć wzięli udział w zajęciach na Wydziale Chemii, Matematyki, Fizyki i Informatyki oraz Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, zwiedzili Park Nauki we Wrocławiu.

We wrześniu uczniowie klas drugich i trzecich pojechali na Politechnikę Opolską, a tam czekały na nich ciekawe zajęcia z przedsiębiorczości i informatyki w nowoczesnych pracowniach i laboratoriach. Była to również okazja, szczególnie dla uczniów klasy maturalnej, na refleksję nad swoją dalszą ścieżką edukacyjną.

20 października i 23 listopada  licealiści z klas pierwszych i drugich wzięli udział w wycieczce do Juraparku w Krasiejowie. Jest to miejsce niezwykłe, które pozwoliło na przeniesienie się w czasie i poznanie historii życia na Ziemi. Dużą atrakcją okazało się również kino 5D. Wycieczka pozwoliła zarówno uczniom, jak i opiekunom, odpocząć, zregenerować siły i z nową energią wrócić do obowiązków szkolnych. 

Zaprazamy do galerii zdjęć

Biblioteka

Erasmus +

e-Dziennik

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna