foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Technikum Leśne
Liceum Ogólnokształcące o nachyleniu wojskowym

Aktualnie online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Złota tarcza

Złota tarcza

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Wolontariat

Jak co roku, 14 października, obchodzimy u nas w Polsce święto edukacji. Z tej właśnie okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego we współpracy z kabaretem Dendrolimo przygotowali krótki program artystyczny dla nauczycieli i uczniów.

13 den 2019

kliknij zdjęcie - galeria

Za nami już III edycja Zawodów Użyteczno – Bojowych dla Klas Mundurowych Województwa Dolnośląskiego. Zawody zorganizowane zostały przez 22. kbpg oraz Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku, przy współudziale m.in. WKU Kłodzko, KPP Kłodzko oraz Starostwo Powiatowe w Kłodzku - Powiat Kłodzki.

III edycja odbyła się w dniach 10-11 października 2019 r. na terenie Kłodzka i Polanicy Zdrój. Przez dwa dni dzielnie walczyło ze sobą 8 drużyn, m.in. z Lubomierza, Piechowic, Wrocławia, Kłodzka, Ziębic, Tułowic i Bożkowa.

Zawody odbywały się w cyklu dwudniowym. W pierwszy dzień zespoły udały się na teren strzelnicy LOK w Polanicy Zdroju, gdzie odbyły się konkurencje strzeleckie, samoobrona oraz zajęcia topograficzne. Natomiast drugi dzień zawodów miał miejsce na terenie 22 Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej w Kłodzku. Na terenie jednostki uczniowie rywalizowali w zakresie strzelectwa, pokonywaniu przeszkód terenowych z wykorzystaniem technik linowych, terenoznawstwa oraz udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Po podliczeniu punktacji z dwóch dni zawodów wyniki klasyfikacji generalnej przedstawiały się następująco: 

1. Dolnośląski Zespół Szkół w Bożkowie, 

2. Zespół Szkół w Lubomierzu, 

3. Zespół Szkół Technicznych w Kłodzku, 
 

a My... zaraz za podium ;)

Gratuluje wszystkim zwycięstwa, już rozpoczynamy przygotowania do kolejnej, czwartej edycji zawodów!

02 okładka Kłodzko 2019

kliknij zdjęcie - galeria

p. Maria Wilk

W szczytnym celu nawet pogoda sprzyja. Właśnie dziś, 9 października, uczniowie naszej szkoły pokazali jakie mają wielkie serca. 

Kilka minut po godz. 8, po organizacyjnej zbiórce, rozpoczęliśmy I Tułowicki Bieg Charytatywny. Każdy uczestnik miał do pokonania co najmniej 7 okrążeń po terenie szkolnego parku. 

Na nasze zaproszenie odpowiedzieli uczniowie miejscowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Tułowicach, którym serdecznie dziękujemy za udział i wsparcie w naszej imprezie. 

Po Biegu, mając na uwadze, że młodzież jest już "rozgrzana", postanowiliśmy kontynuować dzień na sportowo. Dla każdego znalazła się dyscyplina, w które można było pochwalić się swoimi umiejętnościami oraz jeszcze bardziej zintegrować się w naszej szkolnej społeczności.

Dziękujemy wszystkim aktywnym

okładka bieg charytatywny

kliknij zdjęcie - galeria

Dzisiaj, 20 września br., świetną robotę, godną naśladowania, wykonali nasi nowi uczniowie, adepci nauk leśnych z klas pierwszych technikum. Dzięki ich wytężonej pracy nasz świat stał się lepszy!

Postawa godna pochwały.

Dziękujemy, trzymajcie tak dalej!

12 sprzątanie świata 2019

kliknij zdjęcie - galeria

Biblioteka

Erasmus +

e-Dziennik

Rekrutacja

Plan lekcji

BIP

Copyright © 2015 by Zespół Szkół w Tułowicach Rights Reserved.

Klauzula informacyjna